Kulig – dystrybutor światowych marek

Kulig - dystrybutor światowych marek

Ponad 25 lat rodzinnego biznesu

W 2020 roku firma Kulig świętowała swoje 25-lecie istnienia. Podczas uroczystej gali założyciel przedsiębiorstwa Pan Stanisław Kulig przekazał symboliczny ster swoim synom, którzy z wielkim zaangażowaniem i powodzeniem realizują plan rozwoju Spółki Kulig. 

Rodzinne wartości i zaangażowanie sprawiły, że działalność firmy Kulig zyskała uznanie w branży na całym świecie. Kulig to nie tylko marka, ale też grupa posiadająca w swojej ofercie marki własne: Kulig, Vialli Design oraz Gald oraz światowe marki Mepal (wyłączność w Polsce), Cocodor (wyłączność w Polsce), Brabantia, Koziol, Zone Denmark, Bitz, Sodahl, Hoptimist, Qualy, Eigenart, Fiskars oraz Victorinox.

Kulig - dystrybutor światowych marek
0

Marki własne

0

Cenionych marek

0

Lat na rynku

0

Zdobytych nagród

Kulig - dystrybutor światowych marek

Każdy biznes to ludzie.

Przedsiębiorstwo Kulig tworzą ludzie z doświadczeniem i pasją. To dzięki wykwalifikowanej załodze i jej zaangażowaniu możemy nieustannie rozwijać się jako firma. 

Prezesem Spółki Kulig jest Paweł Kulig, który wcześniej pełnił funkcję Dyrektora ds. marketingu i rozwoju. Dyrektorem handlowym firmy jest Krzysztof Kulig. 

Posiadamy rozbudowany dział handlowy i e-commerce, dział marketingu oraz własne hale magazynowe.

Rozwój firmy

„Jeżeli istnieje sposób, by zrobić to lepiej, znajdź go”. – Thomas Edison.

Dzięki nieustannemu rozwojowi staliśmy się liderem na rynku e-commerce będąc cenionym dostawcą akcesoriów kuchennych, łazienkowych, dla dzieci oraz asortymentu dla branży HORECA. Głód wiedzy i postępu, szereg zdobytych nagród i wyróżnień motywuje nas do działania i sprawia, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi w tym co robimy. Cenimy dobre i długoterminowe relacje z naszymi klientami, którzy pozytywnie oceniają współpracę z nami. 

Kulig - dystrybutor światowych marek